ΕΠΟ: Οι διαιτητές στην Γ Εθνική (17-18/02/18)

Ορίστηκαν από την ΕΠΟ οι «σφυρίχτρες» της αγωνιστικής δράσης στη Γ’ Εθνική.

1ος όμιλος

17/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ Α.Ε. ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΙΟΥ ΑΣ

  • ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
  • ΔΑΝΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  • ΓΚΙΟΣΗ ΜΑΡΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  • ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΚΑΒΑΛΑΣ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ  ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ

  • ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

17/02/18 15:00 ΓΗΠ.ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ

  • ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΕΜΠΛΙΟΥΚ ΗΛΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ ΟΜΕΡ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΕΛΩΝΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ ΜΣ

  • ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  • ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΡΑΚΗΣ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΟΦΡΥΝΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ Ν ΣΙΔΗΡ/ΡΙΟΥ ΑΠΣ

  • ΧΑΨΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΜΠΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

  • ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΧΑΤΖΗΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΓΚΟΝΤΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΔΡΑΜΑΣ

2ος όμιλος

17/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΗΜΑΘ. Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΤΡΙΚ.ΗΜΑΘ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ

  • ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
  • ΔΡΑΓΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
  • ΔΟΥΜΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
  • ΛΙΑΧΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

17/02/18 15:00 ΓΗΠ.ΔΗΜ. ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΠO

  • ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΚΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΚΑΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ

  • ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΑΡΔΙΑΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ

  • ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞ/ΑΣ ΑΣ

  • ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

17/02/18 15:00 ΓΗΠ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΑΕΠ

  • ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  • ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΚΡΥΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΝΑΟΥΣΑΣ ΝΑΟΥΣΑ ΦΑΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΜΦΑΟ

  • ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΑΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

3ος όμιλος

17/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ ΑΕΠ

  • ΖΑΜΠΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ ΑΕ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ

  • ΡΟΥΣΣΟΣ-ΜΠΕΚΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  • ΚΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  • ΝΤΟΜΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  • ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΣ ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

  • ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  • ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  • ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣΚ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΓΣ

  • ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  • ΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  • ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤΝΙΑΣ

17/02/18 15:00 Δ.Α.Κ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΑΓΣ ΓΠΣ ΜΠΟΥΚΑΑΜΦΙΛ.ΠΑΝ

  • ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ ΠΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΟΝ

  • ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

4ος όμιλος

17/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

  • ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΤΟΥΤΟΥΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΤΟ ΒΕΛΟΥΧΙ ΑΠΟΚ ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ ΑΣ

  • ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΤΝΙΑΣ
  • ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΣ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ

  • ΛΑΘΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  • ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  • ΓΑΚΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  • ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΘΗΒΩΝ ΘΗΒΑ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

  • ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΒΙΝΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΑΔΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΟΙΧΑΛΙΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ

  • ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΩΤΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

17/02/18 15:00 ΣΠ.ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΑΠO

  • ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

5ος όμιλος

17/02/18 15:00 ΓΗΠ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ ΠΥΛΟΥ ΑΟ Κ.ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ

  • ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΒΡΑΧΝΑΙΪΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΑΙΪΚΩΝ ΑΟ ΑΧΑΪΚΗ ΑΕ

  • ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΙΑΣ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΒΑΡΔΑΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΟ

  • ΛΙΑΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  • ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  • ΡΟΖΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  • ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

17/02/18 13:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΜΟΛΑΩΝ ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ ΑΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΑΠΣ

  • ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΑΣ

  • ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • ΛΕΚΚΑΣ ΧΑΡΑΡΑΜΠΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΥΡΓΟΥ

  • ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

6ος όμιλος

17/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥΔΟΞΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

  • ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΙΟΥ
  • ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

17/02/18 16:00 ΔΗ.ΓΗΠ.ΡΟΔΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ ΡΟΔΟΣ ΑΣ

  • ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

17/02/18 15:00 ΔΗΜΟΤ.ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ (ΙΩΝ) ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΠΑΟ

  • ΓΡΙΜΜΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΝΤΑΦΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ

  • ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΝΙΚΑ ΙΩΣΗΦ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΙΑΤΟΥ ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥ 1926 ΓΠΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΟ

  • ΧΑΛΔΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΣΤΑΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

7ος όμιλος

17/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΦΣΑ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΑΟ

  • ΦΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

17/02/18 12:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ ΘΗΡΑΣ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ

  • ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΔΕΛΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΡΑΦΗΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠO ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

  • ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  • ΚΟΡΤΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

17/02/18 12:00 ΓΗΠ. ΔΙΑΓΟΡΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΚΕΥΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο

  • ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ ΡΟΜΠΕΡΤ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΚΩΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

18/02/18 13:15 Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠO ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ

  • ΓΚΑΜΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΤΖΙΛΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΝΤΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

8ος όμιλος

17/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΑΝΤΑΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΑΣΑ

  • ΦΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
  • ΠΡΙΟΝΑΣ ΔΑΥΙΔ ΕΥΒΟΙΑΣ
  • ΚΑΦΕΣΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.

  • ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • ΑΓΑΔΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ

  • ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

  • ΡΑΤΣΙΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

17/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΗΦΑΙΣΤΟΥ ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΠO

  • ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΝΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
Please follow and like us:

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *