ΕΠΟ: Οι διαιτητές στην Γ Εθνική (10/12/17)

Ορίστηκαν από την ΕΠΟ οι «σφυρίχτρες» της αγωνιστικής δράσης του σαββατοκύριακου (10/12) στη Γ’ Εθνική.

1ος όμιλος

ΑΕ Διδυμοτείχου – Άρης Αβάτου
Διαιτητής: Κιγιτζή (θράκης)
Βοηθοί: Γκιόση, Δανδανίδης (Θράκης)

Απόλλων Παραλιμνίου – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Διαιτητής: Δραγάτης (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Σκούτας, Κωστόγλου (Χαλκιδικής)

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Ορφέας Ξάνθης
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Λάζαρης, Μηναδάκης (Καβάλας)

Αετός Ορφανού – Δόξα Προσκυνητών
Διαιτητής: Στόλης (Σερρών)
Βοηθοί: Καμπούρης, Αναστασιάδης (Σερρών)

Νέστος Χρυσούπολης – Ελπίδα Σκουτάρεως
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Κούλα, Εμίν Κεχαγιά (Ξάνθης)

Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – ΑΟ Καβάλας
Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας)
Βοηθοί: Κεσίσογλου, Δεμερτζής (Πέλλας)

2ος όμιλος

ΑΠΕ Λαγκαδά – Άρης Παλαιοχωρίου
Διαιτητής: Δραγούσης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Κωτούλας, Ζιγκερίδης (Κιλκίς)

Αλμωπός Αριδαίας – Κιλκισιακός
Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Μηνούδης, Καλορογιάννης (Πιερίας)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας – ΑΟ Καρδίας
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Βοηθοί: Νάκας, Δεδικούσης (Λάρισας)

Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός Νεάπολης
Διαιτητής: Μιχουλιάς (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Χαδημόγλου, Μιχτατίδης (Μακεδονίας)

Ηρακλής – ΑΣΦ Αλεξάνδρεια
Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)
Βοηθοί: Ραβικάλης, Οικονομίδης (Δράμας)

Καμπανιακός – Εδεσσαϊκός
Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)
Βοηθοί:Αναστασίου, Σφυρής (Θεσσαλίας)

Νάουσα – ΑΕ Καρίτσας
Διαιτητής: Παλιούρας (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Τυριακίδης, Σιανίδης (Μακεδονίας)

3ος όμιλος

Σκουφάς Κομποτίου – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Διαιτητής: Ζαμπαλάς (Ηπείρου)
Βοηθοί: Κόλλιας, Καραλής (Ηπείρου)

Τηλυκράτης – Εθνικός Φιλιππιάδας
Διαιτητής: Παναγιωτόπουλος (Αιτ/νίας)
Βοηθοί: Τσιλικάς(Αιτ/νίας), Λιακώνης (Πειραιά)

ΑΕ Λευκίμμης – Καστοριά
Διαιτητής: Τσέτσιλας (Γρεβενών)
Βοηθοί: Μωυσιάσης, Στεφούλης (Γρεβενών)

Νέος Αμφίλοχος – Αστέρας Παραπόταμου
Διαιτητής: Μπαίλης (Πρέβεζας)
Βοηθοί: Κωνσταντίνου, Τσόκας (Πρέβεζας)

Θεσπρωτός – Πανλευκάδιος
Διαιτητής: Κωστούλας (Άρτας)
Βοηθοί: Μωυσιάδης, Θανασιάς (Άρτας)

Δόξα Κρανούλας – Μακεδονικός Φούφα
Διαιτητής: Γιούργας (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Σκουρδίλης, Μιχαλάς (Κέρκυρας)

4ος όμιλος

Ρήγας Φεραίος – Αχιλλέας Φαρσάλων
Διαιτητής: Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Καραγιάννης, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)

Αστέρας Ιτέας – ΑΟ Θήβα
Διαιτητής: Χρονάς (Αχαϊας)
Βοηθοί: Βασιλόπουλος, Ζούλης (Αχαϊας)

Διγενής Νεοχωρίου – Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Μάντζιος (Ηπείρου)
Βοηθοί: Κοττορός, Αντωνίου (Ηπείρου)

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΓΣ Αλμυρός
Διαιτητής: Καλαντζής (Αθηνών)
Βοηθοί: Κοκαρίδας, Κολιάκος (Αθηνών)

ΝΠΣ Βόλος – ΑΠΟΚ Βελούχι
Διαιτητής: Παυλίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Γιαντζής, Χριστοδούλου (Ημαθίας)

ΑΟ Σελλάνων – Οπούντιος Μαρτίνου
Διαιτητής: Καλαντζής (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Καραγιάννης, Πετέτσος (Λάρισας)

5ος όμιλος

Πανηλειακός – Αχαϊκή
Διαιτητής: Αγγελάκος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Κύριος, Χαραλαμπόπουλος (Αρκαδίας)

ΠΑΟ Βάρδας – Λεωνίδιο
Διαιτητής: Κουφογιάννης (Φωκίδας)
Βοηθοί: Χλεμπογιάννης, Τσιπούρας (Φωκίδας)

Αστέρας Βλαχιώτη – Αστέρας Αμαλιάδας
Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Γκότσης, Μπουρτσοβίτης (Αργολίδας)

Τσικλητήρας Πύλου – Παλληξουριακός
Διαιτητής: Σταυρόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Λιάπης, Καραμέρος (Ηλείας)

Παναρκαδικός – Ζάκυνθος 1961
Διαιτητής: Γιαννόπουλος (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Καρβούνης, Γκούμας (Μεσσηνίας)

Διαγόρας Βραχνέικων – Καλαμάτα
Διαιτητής: Ρατσιάτος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Νενεκούμης, Ρέκας (Αργολίδας)

6ος όμιλος

ΑΟ Προοδευτική Νεολαία – ΑΟ Λουτράκι
Διαιτητής: Μανουράς (Τρικάλων)
Βοηθοί: Μανουράς, Πετρίδης (Τρικάλων)

ΑΟ Ζευγολατιού – ΑΣ Ρόδου
Διαιτητής Πουλημάς (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Καραμανάς, Βιντζεντζάτος (Κέρκυρας)

Ιωνικός – ΑΠΟ Κερατσίνι
Διαιτητής: Καρυοφύλλης(Πειραιά)
Βοηθοί: Κωρονάς, Κεφαλιάκος (Πειραιά)

Διαγόρας Ρόδου – Ασπρόπυργος
Διαιτητής: Μπαλάσας (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Χατζηβασιλείου, Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)

Εθνικός – Πέλοπας Κιάτου
Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Τσολακίδης, Σταυρόγλου (Αθηνών)

7ος όμιλος

Αήττητος Σπάτων – ΑΟ Χαλκίς
Διαιτητής: Κουκουλάς (Λέσβου)
Βοηθοί: Λυμπερόπουλος, Δέτση (Αθηνών)

Ερμής Κιβερίου – ΑΟ Τριγλία Ραφήνας
Διαιτητής: Κουτσαναστάσης (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Αιολικός
Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)
Βοηθοί: Κορτέσης, Νικολάου (Αθηνών)

Θύελλα Ραφήνας – Ταμυναϊκός
Διαιτητής: Κυρίτσης (Δωδ/νήσου)
Βοηθοί: Φαρμάκης, Βαλκάνος (Δυτ. Αττικής)

Πανθηραϊκός ΑΟ – Παναργειακός
Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)
Βοηθοί: Καραγιανίδης, Μητράκος (Πειραιά)

8ος όμιλος

Ηρόδοτος – ΠΟ Ατσαλένιου
Διαιτητής: Φουκάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Τρουλινός, Μαυρουδής (Ηρακλείου)

ΑΕ Μυλοποτάμου – ΑΕ Κηφισιάς
Διαιτητής: Γιουμαντζίδης (Χανίων)
Βοηθοί: Μαρνέζος, Κομισοπούλου (Χανίων)

ΟΦ Ιεράπετρας – Αιγάλεω
Διαιτητής: Ρούτσης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Γαρεφλάκης, Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)

Ηλυσιακός ΑΟ – ΑΟ Παλαιόχωρας
Διαιτητής: Αντωνίου (Ανατ. Αττικής)
Βοηθοί:  Μανάλης(Δυτ.Αττικής), Πλάκας (Ανατ. Αττικής)

ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – ΑΟ Ερμής Ζωνιανών
Διαιτητής: Ατσικνούδας (Δωδ/νήσου)
Βοηθοί: Κοντολέων(Δυτ.Αττικής), Σοφιάς (Ανατ.Αττικής)

 

Πηγή: liganews.gr

Please follow and like us:

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *