ΕΠΟ: Οι διαιτητές στην Γ Εθνική (03-04/02/18)

Ορίστηκαν από την ΕΠΟ οι «σφυρίχτρες» της αγωνιστικής δράσης στη Γ’ Εθνική.

1ος όμιλος

04/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ

  • ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΕΜΠΛΙΟΥΚ ΗΛΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΚΗΛΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΡΑΚΗΣ

04/02/18 15:00 ΓΗΠ.ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ ΜΣ

  • ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  • ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  • ΚΑΡΑΣΑΒΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  • ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΣΕΡΡΩΝ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΙΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ Ν ΣΙΔΗΡ/ΡΙΟΥ ΑΠΣ

  • ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  • ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  • ΤΖΙΜΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ

  • ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΚΑΔΕΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

04/02/18 15:00 ΓΗΠ.ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ

  • ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΒΡΟΥ
  • ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΒΡΟΥ
  • ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΒΡΟΥ
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΟΦΡΥΝΙΟΥ ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ

  • ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

2ος όμιλος

04/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ

  • ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΒΡΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

04/02/18 15:00 ΓΗΠ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΑΟΥΣΑ ΦΑΣ

  • ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΑΡΔΙΑΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΟ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ  ΜΦΑΟ

  • ΛΑΘΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  • ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΦΥΡΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΑΕΠ

  • ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

04/02/18 15:00 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞ/ΑΣ ΑΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ

  • ΧΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

  • ΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΣΑΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΚΑΡΙΤΣΗΣ ΑΕ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΤΡΙΚ.ΗΜΑΘ

  • ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΠΡΟΔΑΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

3ος όμιλος

04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ ΠΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ ΑΕΠ

  • ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

04/02/18 14:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣΚ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ

  • ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  • ΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  • ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  • ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΑΓΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΟΝ

  • ΓΚΙΑΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤΝΙΑΣ
  • ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • ΜΠΙΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΓΣ

  • ΔΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
  • ΚΟΥΡΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
  • ΜΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
  • ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ

  • ΖΑΜΠΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΠΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

04/02/18 ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΑΓΣ ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ ΑΕ

  • ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

4ος όμιλος

04/02/18 15:00 ΣΤ.ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ

  • ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • ΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • ΜΠΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΘΗΒΩΝ ΘΗΒΑ ΑΟ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ

  • ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΧΡΥΣΑ ΕΥΒΟΙΑΣ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ

  • ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΜΙΛΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΚΟΥΡΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ

  • ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
  • ΖΗΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΑΟΦ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΑΠO

  • ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  • ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  • ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΒΕΛΟΥΧΙ ΑΠΟΚ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ

  • ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
  • ΧΛΕΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
  • ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
  • ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

5ος όμιλος

04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΜΟΛΑΩΝ ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ ΑΣ ΠΥΛΟΥ ΑΟ Κ. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ

  • ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΣΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΧΑΪΚΗ ΑΕ

  • ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
  • ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΜΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΥΡΓΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΑΠΣ

  • ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • ΓΚΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΙΑΣ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΒΡΑΧΝΑΙΪΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΑΙΪΚΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠ

  • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤΝΙΑΣ
  • ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΒΑΡΔΑΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ

  • ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΑΣ

  • ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΚΟΚΚΟΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

6ος όμιλος

03/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

  • ΦΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΖΕΥΓΟΛΑΤΕΙΟΥ ΑΟ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ

  • ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΠΑΟ ΡΟΔΟΣ ΑΣ

  • ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
  • ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΜΠΟΡΤΖΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ(Ι ΩΝ) ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥΔΟΞΑ ΑΟ

  • ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
  • ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
  • ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
  • ΑΣΤΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

04/02/18 14:30 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΡΟΔΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥ 1926 ΓΠΣ

  • ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΣΤΑΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΧΑΣΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

7ος όμιλος

04/02/18 12:30 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ ΘΗΡΑΣ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΑΟ

  • ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΟΡΤΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΡΑΦΗΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠO ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠO

  • ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΜΑΡΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΔΙΑΓΟΡΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΚΕΥΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΦΣΑ

  • ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΧΙΟΥ
  • ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΙΟΥ
  • ΚΟΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΙΟΥ
  • ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

  • ΓΡΙΜΜΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

03/02/18 15:00 ΔΑΚ ΛΕΡΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ

  • ΚΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΣΕΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

8ος όμιλος

04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΗΦΑΙΣΤΟΥ ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΟ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Π.Α.Σ.Α

  • ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • ΛΕΚΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΕ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΠO

  • ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

04/02/18 15:00 ΓΗΠ.ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ

  • ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΑΟ

  • ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  • ΜΑΝΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΓΚΟΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΑΔΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ

  • ΠΑΤΕΜΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Please follow and like us:

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *