ΕΠΟ: Οι διαιτητές στην Γ Εθνική (02-03/12/17)

Ορίστηκαν από την ΕΠΟ οι «σφυρίχτρες» της αγωνιστικής δράσης του σαββατοκύριακου (2-3/12) στη Γ’ Εθνική.

1ος όμιλος

Δόξα Προσκυνητών – ΑΕ Διδυμοτείχου
Διαιτητής: Ψωμόπουλος (Καβάλας)
Βοηθοί: Βερνέζης, Καρασαβαΐδης (Καβάλας

Ελπίδα Σκουτάρεως – Αετός Ορφανού
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Νταβέλας, Φράπος (Μακεδονίας)

ΑΟ Καβάλας – Νέστος Χρυσούπολης
Διαιτητής: Σιμίδης (Έβρου)
Βοηθοί: Διαμάντης, Τερζόπουλος (Βερουυ)

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Άρης Αβάτου
Διαιτητής: Τσαλουχίδης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Χαραλαμπόπουλος, Παπαδόπουλος (Κιλκίς)

Ορφέας Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου
Διαιτητής: Δρακίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Δημητριάδης, Καραγιάννης (Θράκης)

Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Διαιτητής: Χοροζόγλου (Δράμας)
Βοηθοί: Ραβικάλης, Οικονομίδης (Δράμας)

2ος όμιλος

Άρης Παλαιοχωρίου – Πιερικός
Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Κελεσίδηςς (Ημαθίας), Κεσίσογλου (Πέλλας)

ΑΣΦ Αλεξάνδρεια – Καμπανιακός
Διαιτητής: Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας)
Βοηθοί: Δράγος, Δούμτσης (Φλώρινας)

Εδεσσαϊκός – Νάουσα
Διαιτητής: Σιδερίδης (Καστοριάς)
Βοηθοί: Φαλτάκας, Τέγος (Γρεβενών)

ΑΕ Καρίτσας – Μακεδονικός Νεάπολης
Διαιτητής: Τσιτσανούδης (Λάρισας)
Βοηθοί: Μάνος, Νίκζας (Λάρισας)

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ηρακλής
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Πέλλας)
Βοηθοί: Δεμερτζής, Ταγκαλίδης (Πέλλας)

Κιλκισιακός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Διαιτητής: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Χρυσαΐδης, Πασσαλής (Χαλκιδικής)

ΑΟ Καρδίας – Αγροτικός Αστέρας
Διαιτητής: Μπούτσικος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Τασόπουλος, Κουφός (Μακεδονίας)

3ος όμιλος

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Ερμής Αμυνταίου
Διαιτητής: Πάνος (Ηπείρου)
Βοηθοί: Θανασιάς, Τσάντας (Ηπείρου)

Αστέρας Παραπόταμου – Θεσπρωτός
Διαιτητής: Τόμπρος (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Σκορδίλης, Μιχαλιάς (Κέρκυρας)

Πανλευκάδιος – Δόξα Κρανούλας
Διαιτητής: Κέκελος (Αιτ/νίας)
Βοηθοί: Βασιλόπουλος, Βαλλιάνος (Αιτ/νίας)

Σκουφάς Κομποτίου – Νέος Αμφίλοχος
Διαιτητής: Ρούσσος-Μπεκερτζής (Πρέβεζας)
Βοηθοί: Κέφης, Ντομάρης (Πρέβεζας)

Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕ Λευκίμμης
Διαιτητής: Αθανασίου (Άρτας)
Βοηθοί: Αντωνίου, Γιώτης (Ηπείρου)

Μακεδονικός Φούφα – Καστοριά
Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)
Βοηθοί: Κοττορός, Λιόντος (Ηπείρου

4ος όμιλος

Οπούντιος Μαρτίνου – Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Δουλγεράκης, Καραθανάσης (Αν. Αττικής)

Αχιλλέας Φαρσάλων – Αστέρας Ιτέας
Διαιτητής: Γκαραγκάνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Θεοδώρου, Βρούζος (Πιερίας)

ΑΟ Θήβα – Διγενής Νεοχωρίου
Διαιτητής: Ντουμιτρέσκου (Πειραιά)
Βοηθοί: Καρμίρης (Λέσβου), Κεφαλιάκος (Πειραιά)

ΑΟ Σελλάνων – Ρήγας Φεραίος
Διαιτητής: Διώτης (Ευρυτανίας)
Βοηθοί: κούρλος, Μπύρος (Ευρυτανίας)

ΓΣ Αλμυρός – ΝΠΣ Βόλος
Διαιτητής: Ρούσης (θεσσαλίας)
Βοηθοί: Παπαδημητρίου, Σακκάς (Θεσσαλίας)

Νίκη Βόλου – ΑΠΟΚ Βελούχι
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Βογιατζής (Καρδίτσας), Μανασής (Τρικάλων)

5ος όμιλος

Αχαϊκή – Τσικλητήρας Πύλου
Διαιτητής: Κακρκίδης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Σπηλιώτης, Αντωνόπουλος (Κορνθίας)

Λεωνίδιο – Πανηλειακός
Διαιτητής: Γιαννόπουλος (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Αθανασοπούλου, Γκούμας (Μεσσηνίας)

Αστέρας Αμαλιάδας – ΠΑΟ Βάρδας
Διαιτητής: Καλογεράκος (Ζακύνθου)
Βοηθοί: Ασημακόπουλος, Καράμερος (Ηλείας)

Ζάκυνθος 1961 – Παλληξουριακός
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
Βοηθοί: Γεωργακόπουλος, Ανδριανός (Αχαΐας)

Καλαμάτα – Παναρκαδικός
Διαιτητής: Ανουσος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Σταματάκος, Παναγάκος (Αρκαδίας)

Αστέρας Βλαχιώτη – Διαγόρας Βραχνέικων
Διαιτητής: Αυγερινός (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Κύριος, Καματάκης (Αρκαδίας)

6ος όμιλος

ΑΣ Ρόδου – ΑΟ Προοδευτική Νεολαία
Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Χριστακόπουλος, Γούτας (Μακεδονίας)

ΓΑΣ Ιάλυσος – ΑΟ Λουτράκι
Διαιτητής: Παρχαρίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Μποζατζίδης, Ανδρέου (Μακεδονίας)

ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΟ Ζευγολατιού
Διαιτητής: Κτόπης (Σάμου)
Βοηθοί: Μήταρης, Πολυχρονιάδης (Αν. Αττικής)

Πέλοπας Κιάτου – Ιωνικός
Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών)
Βοηθοί: Βαξαβανέλης (Αθηνών), Γουρνιάς (Αν. Αττικής)

Εθνικός – Διαγόρας Ρόδου
Διαιτητής: Πόγκας (Ευβοίας)
Βοηθοί: Πριονάς, Χατζηκαμαγιάννης (Ευβοίας)

7ος όμιλος

ΑΟ Τριγλία Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων
Διαιτητής: Περράκης (Αθηνών)
Βοηθοί: Μπαλιάκα (Λέσβου), Αραβίδης (Αθηνών)

ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΟ Χαλκίς
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Αχαΐας)
Βοηθοί: Γκοτσόπουλος, Οικονόμου (Αχαΐας)

Αιολικός – Ερμής Κιβερίου
Διαιτητής: Ζαχαρόπουλος (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Μανούρας (Τρικάλων), Γαρούφος (Πειραιά)

Παναργειακός – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
Διαιτητής: Ευθυμίου (Αθηνών)
Βοηθοί: Νιώτη, Στάμος (Αθηνών)

Πανθηραϊκός ΑΟ – Θύελλα Ραφήνας
Διαιτητής: Φίτσας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Πλάκας, Καντανολέων (Δυτ. Αττικής)

8ος όμιλος

ΑΕ Κηφισιάς – Ηρόδοτος
Διαιτητής: Ρατσιάτος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Λυκομήτρος, Λέκκας)

Φωστήρας – ΠΟ Ατσαλένιου
Διαιτητής: Δραγάτης (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων), Γιαννίκος (Πειραιά)

Αιγάλεω – ΑΕ Μυλοποτάμου
Διαιτητής: Ξηρογιάννης (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Παγουράς, Σοφός (Βοιωτίας)

ΑΟ Ερμής Ζωνιανών – ΟΦ Ιεράπετρας
Διαιτητής: Μανδαλενάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Σφακιανάκης, Ελευθεράκης (Ηρακλείου)

ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – Ηλυσιακός ΑΟ
Διαιτητής: Γρίμμας (Αθηνών)
Βοηθοί: Κασιμάτης, Λιαμπότης (Αθηνών)

 

Πηγή: liganews.gr

Please follow and like us:

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *