Διαιτητές-Κομισάριοι σε Α1 Ανδρών, Α2 Γυναικών και Β’ Εθνικής Ανδρών (14-15/10/17)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 2ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών, είναι:

Σάββατο 14 Οκτωβρίου

  • ΔΚΓ Τρικάλων 16.30 Τρίκαλα-Λαύριο Πηλοϊδης-Τσώνος-Παφίλης (Μιναρετζόπουλος)
  • ΚΓ Μ. Μερκούρη 16.30 Ρέθυμνο-Κόροιβος Αναστόπουλος Π.-Σταματόπουλος-Παγώνης (Μαγκανάς)
  • Ν. Σμύρνης 16.30 Πανιώνιος-Κολοσσός Ρ. Παναγιώτου-Μαλαμάς-Κάρδαρης (Μουζάκης Στ.)
  • ΔΑΚ Τόφαλος 16.40 Προμηθέας Π.-ΓΛ Φάρος Ψαριανός-Θεονάς-Λόρτος (Πίγκας)
  • Αλεξάνδρειο 17.00 Άρης-ΑΕΚ Μάνος-Πουρσανίδης Γ.-Μπήτης (Γκούμας)

Κυριακή 15 Οκτωβρίου

  • Τ. Καμπούρης 17.00 Κύμη-Ολυμπιακός Σχινάς-Μπίκας-Παπαθανασίου (Δεσάρτης)
  • ΟΑΚΑ 18.00 Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ Καρακατσούνης-Αναστόπουλος Α.-Πιτσίλκας (Ντάβαρης)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 1ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 15 Οκτωβρίου

  • Μελισσίων 14.30 ΚΑΟ Μελισσίων-Προφήτης Ηλίας Δαβιδέλης-Λαζόγκα (Τζουβάρας)
  • Κοντόπευκου 19.30 Αγ. Παρασκευή-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Γαρίνη-Τεφτίκης (Παπαγιαννόπουλος)
  • Κλαδισού 12.00 ΟΑ Χανίων-ΓΑΣ Καλυβίων Ελ Ανύ-Μακρόπουλος (Πετράκης)
  • Πετρούπολης 15.00 Άρης Πετρούπολης-Ελευθερία Μοσχάτου Μαυρέλης-Τηγάνης (Μπουρνάς)
  • Ηλιούπολης 12.00 Ηλιούπολη-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Καρακωνσταντόπουλος-Σκουλαρίκης (Σαμαρτζή)

Τετάρτη 18 Οκτωβρίου

  • Κω 14.00 Ανταγόρας-Σπόρτιγκ Χαϊνά-Κοτσίρης

2ος Όμιλος

Κυριακή 15 Οκτωβρίου

  • Ν. Ρυσίου 14.00 Αναγέννηση ΝΡ-Πυλαία Παπαδοπούλου Κ.-Δέλλας (Ανδρίτσος)
  • ΣΣ Κατερίνης 20.00 Πιερικός Αρχέλαος-Άρης Αβραμίδου-Μπάρδας (Γιαμούζης)
  • ΔΑΚ Καλαμαριάς 13.30 Απόλλων Καλ.-Ναύαρχος Βότσης Τσούλης-Λαϊδης (Βαφείδης)
  • Δ. Κραχτίδης 12.00 Τιτάνες Δράμας-Σταυρούπολη Κολοκυθάς-Γιαννούλη Στ. (Στουπίδης)
  • ΔΑΚ Σερρών 13.00 Πανσερραϊκός-Ηρακλής Ζαχαριάδης-Λάλλα (Γιαβρής)
  • Αγ. Θωμά Λάρ. 14.00 Ολύμπια Λάρισας-Ασπίς 2001 Ξάνθης Μαλτέσιος-Τσαρδούλιας (Βαρνάς)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 2ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 15 Οκτωβρίου

1ος Όμιλος

  • Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Ιπποκράτης Λιότσος-Νάστος (Ζώης)
  • Νίκαιας 18.00 Ιωνικός Ν.-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Μπούκας-Αναστασίου (Ντίνος)
  • 1ο Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δ.-Πανερυθραϊκός Πόντας-Πλιάκας (Πετράκης Μιχ.)
  • Στρέφη 17.00 Τρίτων-Πρωτέας Βούλας Ορφανός Ι. –Λύρας (Καρούσης)
  • Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-ΚΑΟ Κορίνθου Χαλαμπαλάκης-Καρανικόλα Αλ. (Τεφτίκης)
  • Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρ.-Παγκράτι Παπαφωτίου-Σπυρόπουλος (Λημνιάτης)
  • Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ηράκλειο Καρπάνος-Σταθόπουλος (Παππάς)
  • 2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Μανδραϊκός Τσαχάκης-Τσολάκος (Ζερβούδης)

2ος Όμιλος

  • Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Χαρίλαος Τρικούπης Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου (Βόντζας)
  • Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Χαλκηδόνα Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Μάνασης)
  • Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Στρατώνι Κοϊμτζόγλου-Παπαδόπουλος Χ. (Παπαδόπουλος Ν.)
  • Χ. Χριστοδούλου 17.0 Ασπίς Ξάνθης-Φάρσαλα Τσιρτσιμάλης-Γαζέτας (Σαλικίδης)
  • Αγρινίου 16.00 Αγρίνιο-Ίκαροι Σερρών Κωνσταντινίδου-Λογοθέτης (Ρόζης)
  • Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Ερμής Λαγκαδά Θεοδώρου-Τσοκόλης (Σιμητόπουλος)
  • Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Μαχητές Δόξας Πεύκων Τζιοπάνος Ν.-Αγραφιώτης Ιωαν. (Παραλικίδης)

Πηγή: ΕΟΚ

Please follow and like us:

Ομάδα Σύνταξης

To Gosports.gr είναι μια σύγχρονη αθλητική ιστοσελίδα . Με συνεχή ροή αθλητικών ειδήσεων, πλούσιο φωτορεπορτάζ, videos, αποκλειστικές συνεντεύξεις, μεταγραφές, πρόγραμμα αγώνων, live streaming, αφιερώματα και καθημερινό παρασκήνιο παρουσιάζει όσα συμβαίνουν στην Βορειοδυτική Ελλάδα και όχι μόνο, με στόχο την έγκαιρη και αξιόπιστη ενημέρωση.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *