Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (1η αγωνιστική, 15/10)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 1ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 15 Οκτωβρίου

  • Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Καλαμάτα 1980 Μαραμής-Σκαλτσής (Τρίγκα)
  • Ν. Ιωνίας 17.00 Ν. Ιωνία-Γλαύκος Ντάνος-Ροδίτης (Παπαδόπουλος Κ.)
  • ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-ΚΑΠ Ρίζος-Τσιμπούρης (Κωστής)
  • Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ακράτα Χρηστίδης Ηλ.-Γιακείμη (Θεοδοσόπουλος)
  • Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Έσπερος ΑΟΠΑ Φάκαρος-Μαγκαφάς (Ευστρατίου)
  • Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-ΚΑΟ Μελισσίων Κοτσιμπός-Χουγιάζος (Μάρκου)
  • Λεχαίου 17.00 Ολυμπιάδα Λ.-Ένωση Ιλίου Λεκατσάς-Καββαδάς (Ζάρκος)

2ος Όμιλος

Σάββατο 14 Οκτωβρίου

  • Κλαδισού 17.00 Χανιά-Άρης Νίκαιας Δημόπουλος-Μαρινάκης (Πετράκης)

Κυριακή 15 Οκτωβρίου

  • Χίου 17.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Λοκρός Ουσταμπασίδης-Φασόλης
  • Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Ερμής Σχηματαρίου Κώτσου-Ασημακάκη (Ζερδεβάς)
  • Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Έσπερος Λαμίας Μπανασάκης-Μαραγκάκης (Δημητριάδης)
  • Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Άρης Πετρούπολης Καρακάσης-Γεράνιος (Ευαγγελινός)
  • 2ο ΓΕΛ Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-ΑΕΕ Παναγίτσας Χριστινάκης-Τσαουσόγλου (Φαλούκας)

3ος Όμιλος

Κυριακή 15 Οκτωβρίου

  • Κέρκυρας 17.00 Φαίακας-Πρωτέας Γρ. Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Πουλής Αρ.)
  • Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-Ιωνικός Ιων. Εκίζογλου-Λαδάς (Καλότσης)
  • Ν. Ιωνίας Βόλου 18.00 Νίκη Βόλου-Ζέφυρος 02 Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Μόρφης Στ.)
  • Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρ.-ΑΟΚ Βέροιας Φουτζήλας-Πράτος (Κουσαϊτης)
  • Πολύκαστρου 17.00 Εύαθλος-ΑΠΣ Πτολεμαϊδα Πετανίδου-Παπαθανασίου (Ελευθεριάδης)
  • ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 ΓΕ Αγρινίου-ΑΓΣ Ιωαννίνων Τσακαλογιάννης-Μπακετέα (Μητσόπουλος)

4ος Όμιλος

Κυριακή 15 Οκτωβρίου

  • Α. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλλικράτειας-ΓΑΣ Κομοτηνή Καρκαλέτσης-Γρεκός (Λαδένης)
  • Μίμης Τσικινας 17.00 ΧΑΝΘ-ΠΣ Ευκαρπίας Τζιοπάνος Γ.-Σελεβός (Κασαπίδης)
  • ΔΑΚ Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-ΜΕΝΤ Σιταρίδης-Λουλουδιάδης (Φωτιάδης)
  • Πολυγυρου 18.00 Πολύγυρος-Απόλλων Καλαμαριάς Καρακώστας-Κοντογιάννης (Δέλλας)
  • Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ορφέας Ν. Σκοπού Τσουμαχίδης-Δολγύρας (Μήτσιου)
  • Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Μαντουλίδης Παζόλης-Λελούδας (Μπρίγκος)
  • Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Αίας Ευόσμου Δημάδης-Νέδογλου (Γκουρτζελίδης)

 

Πηγή: ΕΟΚ

Please follow and like us:

Ομάδα Σύνταξης

To Gosports.gr είναι μια σύγχρονη αθλητική ιστοσελίδα . Με συνεχή ροή αθλητικών ειδήσεων, πλούσιο φωτορεπορτάζ, videos, αποκλειστικές συνεντεύξεις, μεταγραφές, πρόγραμμα αγώνων, live streaming, αφιερώματα και καθημερινό παρασκήνιο παρουσιάζει όσα συμβαίνουν στην Βορειοδυτική Ελλάδα και όχι μόνο, με στόχο την έγκαιρη και αξιόπιστη ενημέρωση.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *