Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (8η αγωνιστική, 3/12)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 8ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 3 Δεκεμβρίου

1ος Όμιλος

Λεχαίου 17.00 Ολυμπιάδα Λ.-Οίαξ Ναυπλίου Καμήτσος-Ελ Ανύ (Ελένης)

Κ.Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Μαντήλας-Ασημακάκη (Κωστής)

Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-ΕΑ Πατρών Μπανασάκης-Μαρίγλη (Ευστρατίου)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Καλαμάτα 1980 Σκαλτσής-Παπαδόπουλος Χ. (Κοκορδάτος)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Γλαύκος Λιότσιος-Κουτσοδήμος (Παπαδόπουλος Στ.)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΚΑΠ Αντωνίου-Αθανασόπουλος (Φαλούκας)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Ακράτα Δημόπουλος-Μαρινάκης (Θεοδωρόπουλος)

2ος Όμιλος

Κοκκινιάς (2ο ΓΕΛ) 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Έσπερος Ορφανός Ιορ.-Τηγάνης (Τζουβάρας)

Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Χανιά Χριστινάκης-Μαραγκάκης (Γιαννακουδάκης)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 15.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Καρακάσης-Γεράνιος (Πετρίδης Ν.)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 Παναγίτσα-Άρης Νίκαιας Τσακαλογιάννης-Κρεσταινίτης (Κάλφα)

Πετρούπολης 17.00 Άρης Π.-Λοκρός Χατζημάρκος-Καρανικόλα Ελ. (Λιμνιάτης)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Ερμής Σχηματαρίου Γερακίνης-Λελούδας (Βαρνάς)

3ος Όμιλος

Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Νικόπολη Πρέβεζας Σταθόπουλος-Καββαδάς (Μπέστιας)

Πολυκάστρου 15.00 Εύαθλος-Φαίακας Φουτζήλας-Πετανίδου (Ελευθεριάδης Παν.)

Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρ.-Φίλιππος Βέροιας Τσαπλής-Κατωτικίδης (Γκαρτζονίκας)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων  20.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Πρωτέας Γρεβενών Παπαγεωργίου-Καλέσης (Ράπτης)

Πτολεμαϊδας 17.00 Πτολεμαϊδα-Ιωνικός Ιωνίας Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Μπαταούλα)

Βικέλας 17.00 Βέροια-Ζέφυρος 02 Παριανόπουλος-Δολγύρας (Μελανίδης)

4ος Όμιλος

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Κένταυρος Καλ. Τζιοπάνος Γ.-Γραικός (Γκουρτζελίδης)

Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-ΧΑΝΘ Ελευθεριάδης-Εκιζόγλου (Μπρίγκος)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Αστέρας Σίνδου Παπαδόπουλος Χ.-Μαλτέσιος (Φωτιάδης)

Πολύγυρου 18.00 Πολύγυρος-Κομοτηνή Σιταρίδης-Λουλουδιάδης (Μήτσιου)

ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Ευκαρπία Τσοκόλης-Κουκουλεκίδης (Παπαδόπουλος Ν.)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-ΜΕΝΤ Πράττος-Παπαθανασίου (Τζιοπάνος)

Ν. Σκοπού 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Απόλλων Καλ. Κολοκυθάς-Γιαννούλης Στ. (Γιαβρής)

 

 

Πηγή: ΕΟΚ

Please follow and like us:

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *