Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (3η αγων., 29/10)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 3ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 29 Οκτωβρίου

1ος Όμιλος

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-ΚΑΠ Καμήτσος-Λεκατσάς (Ζάρκος)

ΕΑΚ Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Ακράτα Χατζημάρκος-Καρανικόλα Αλεξ. (Παπαδόπουλος Στ.)

ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών – Έσπερος ΑΟΠΑ Πολυχρόνης-Τηγάνης (Ρόζης)

ΔΚΓ Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-ΚΑΟ Μελισσίων Μαγκαφάς-Τσιμπούρης (Κωστής)

Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Ένωση Ιλίου Κονταράτος-Παπαδόπουλος Χρ. (Ζερβούδης)

Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Ολυμπιάδα Λεχ. Κουτσοδήμος-Σταθόπουλος (Κοκορδάτος)

Τέντας 17.00 Καλαμάτα 1980-Γλαύκος Ορφανός Ιορ.-Δαβιδέλης (Γιαλικάρης)

2ος Όμιλος

Εσπέρου 20.00 Έσπερος-Λοκρός Λογοθέτης-Μαρίγλη (Παπαγιαννόπουλος)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Ερμής Σχηματαρίου Λύρας-Τζίμης (Πετράκης Νεκτ.)

Χίου 17.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Έσπερος Λαμίας Χρηστίδης Ηλ.-Σιδερής (Σαλαβός)

Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Άρης Πετρούπολης Φασόλης-Τεφτίκης (Ζερδεβάς)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΕΕ Παναγίτσας Κιουλαφάς-Μπακετέα (Σαμαρτζή)

Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Νίκη Αμαρουσίου Μακρόπουλος-Ελ Ανύ (Ευαγγελινός)

3ος Όμιλος

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Ιωνικός Ιων. Καρακώστας-Λελούδας (Μιζίκος)

ΕΑΚ Κέρκυρας 17.00 Φαίακας-Ζέφυρος 02 Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Καραλής)

Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέρ.-ΑΟΚ Βέροιας Παπαδόπουλος Χ.-Τζιοπάνος Γ. (Μελανίδης)

Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-ΑΠΣ Πτολεμαϊδας Μελανίδης-Ντόγκας (Τσιργούλας)

Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρ.-ΑΓΣ Ιωαννίνων Λουλουδιάδης-Καρκαλέτσης (Γκαρτζονίκας)

Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-Αγρίνιο Τσουμαχίδης-Δολγύρας (Ελευθεριάδης)

4ος Όμιλος

Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλικρ.-ΜΕΝΤ Μπακάλης-Ζαχαριάδης (Θωμόπουλος)

Μίμης Τσικινας 17.00 ΧΑΝΘ-Απόλλων Καλ. Σιταρίδης-Τσούλης (Μήτσιου)

ΔΑΚ Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Ορφέας Ν. Σκοπού Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Παραλικίδης)

Πολυγυρου 18.00 ΑΟ Πολυγυρου-Μαντουλίδης Παπαγεωργίου-Καλέσης (Βαφείδης)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Αίας Ευόσμου Αγραφιώτης Ιωάν.-Παπαθανασίου (Αστρεινίδης)

Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Κομοτηνή Φουτζήλας-Σελεβός (Μπρίγκος)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ευκαρπία Εκίζογλου-Λαδάς (Γουρτζελίδης)

Please follow and like us:

Ομάδα Σύνταξης

To Gosports.gr είναι μια σύγχρονη αθλητική ιστοσελίδα . Με συνεχή ροή αθλητικών ειδήσεων, πλούσιο φωτορεπορτάζ, videos, αποκλειστικές συνεντεύξεις, μεταγραφές, πρόγραμμα αγώνων, live streaming, αφιερώματα και καθημερινό παρασκήνιο παρουσιάζει όσα συμβαίνουν στην Βορειοδυτική Ελλάδα και όχι μόνο, με στόχο την έγκαιρη και αξιόπιστη ενημέρωση.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *