Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (22/10)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 2ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 22 Οκτωβρίου

1ος Όμιλος

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Οίαξ Ναυπλίου Πολυχρόνης-Τεφτίκης (Κωστής)

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Ουσταμπασίδης-Κοτσώνης (Παππάς)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-ΕΑ Πατρών Καμήτσος-Μακρόπουλος (Πίγκας)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Κεραυνός Αιγίου Κοτσίρης-Μαρινάκης (Θεοδοσόπουλος)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Απόλλων Σμύρνης Λαζαρίδης-Καλογριάς (Λημνιάτης)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Αχαγιά 82 Μπανασάκης-Καρανικόλα Αλεξ. (Πετράκης Μιχ.)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-Ολυμπιάδα Μαραμής-Τηγάνης (Γιαλικάρης)

2ος Όμιλος

Νίκαιας 17.00 ΓΝΟ Άρης Νίκαιας-Έσπερος Ραχιώτης-Αυγερινός (Πετρίδης Νικ.)

Αταλάντης 15.30 Λοκρός-ΑΟΚ Χανιά Πλιάκας-Αντωνιάδης (Χριστοδούλου)

Σχηματαρίου 14.00 Ερμής Σχηματαρίου-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Αργυρούδης-Αθανασόπουλος (Σταμάτης Φιλ.)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Πεντέλη Παργιανόπουλος-Δολγύρας (Γκουντελιάς

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Παυλόπουλος-Καλαϊτζάκης (Παπαδόπουλος Κ.)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 16.00 ΑΕΕ Παναγίτσας-ΟΦΗ Ορφανός Εμ.-Λαζόγκα (Κάλφα)

3ος Όμιλος

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Νικόπολη Πρέβεζας Δημάδης-Χατζηχαρίσης (Πλεξίδας)

ΔΑΚ Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιων.-Φαίακας Κερ. Παζόλης-Κοντογιάννης (Πολυχρονίδης)

ΔΑΚ Περαίας 19.00 Ζέφυρος- Φίλιππος Βέροιας Τσουμαχίδης-Λελούδας (Δέλλας)

ΔΑΚ Δ. Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-Νίκη Βόλου Αγραφιώτης Ιωάν.-Κουκουλεκίδης (Μελανίδης)

ΔΑΚ Πτολεμαϊδας 17.00 Πτολεμαϊδα-Ίκαροι Τρ. Ελευθεριάδης-Εκιεζόγλου (Μπαταούλα)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Εύαθλος Μακ. Κατωτικίδης-Ιορδανίδης (Βόντζας)

4ος Όμιλος

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Κένταυρος Καλλικράτειας Παπαγεωργίου-Καλέσης (Λαδένης)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-ΧΑΝΘ Γαζέτας-Παπαδόπουλος Χ. (Τζιομπάνος)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Αστέρας Σίνδου Πετανίδου-Τσούλης (Κασαπίδης)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Πολύγυρος Πράττος-Τζιοπάνος Γ. (Γκούμας)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Μακεδονικός Τσοκόλης-Καρκαλέτσης Γ. (Παπαδόπουλος Ν.)

ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Ελευθερούπολη Ντόγκας-Χατζηκώστας (Φωτιάδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνής-ΜΓΣ Κομοτηνής Ζαχαριάδης-Λάλλα (Γκουρτζελίδης)

Please follow and like us:

Ομάδα Σύνταξης

To Gosports.gr είναι μια σύγχρονη αθλητική ιστοσελίδα . Με συνεχή ροή αθλητικών ειδήσεων, πλούσιο φωτορεπορτάζ, videos, αποκλειστικές συνεντεύξεις, μεταγραφές, πρόγραμμα αγώνων, live streaming, αφιερώματα και καθημερινό παρασκήνιο παρουσιάζει όσα συμβαίνουν στην Βορειοδυτική Ελλάδα και όχι μόνο, με στόχο την έγκαιρη και αξιόπιστη ενημέρωση.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *