Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (14/1, 12η αγωνιστική)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 12ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-Οίαξ Ναυπλίου Ασημακάκη-Πατσατζόπουλος (Ρόζης)

Ν. Ιωνίας 17.00 Ν. ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Καλαμάτα 1980 Ντανος-Πιπλιος (Ευστρατίου)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Γλαύκος Λογοθέτης-Γεράνιος (Κωστής)

Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-ΚΑΠ Τσαχάκης-Κοτσώνης (Ζεβούδης)

Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Ακράτα Τσακαλογιάννης-Μαρινάκης (Θεοδοσόπουλος)

Λεχαίου 17.00 Ολυμπιάδα Λ.-Έσπερος ΑΟΠΑ Τεφτίκης Σ.-Τζίμης (Ελένης)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-ΚΑΟ Μελισσίων Πολυχρόνης-Τσολάκος (Παπαδόπουλος Κ.)

2ος Όμιλος

Χίου 16.00 Βούρειος-Έσπερος Μαρίγλη-Ροδίτης

Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Άρης Νίκαιας Αντωνιάδης-Παπαδόπουλος Χρ. (Ζερδεβάς)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.0 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Λοκρός Φάκαρος-Τσιμπούρης (Δραμεσιώτης)

Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Ερμής Σχηματαρίου Ζιώγας-Τηγάνης (Γιαννακουδάκης)

Κοκκινιάς (2ο ΓΕΛ) 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Έσπερος Λαμίας Κουτσοδήμος-Μπακετέα (Τζουβάρας)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 ΑΕΕ Παναγίτσας-Άρης Πετρούπολης Μπανασάκης-Καρανικόλα Ελ. (Κάλφα)

3ος Όμιλος

Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-Νικόπολη Πρέβεζας Φουτζήλας-Πράττος (Μελανίδης)

Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-Πρωτέας Γρεβενών Λουλουδιάδης-Αγραφιώτης Γρ. (Μόρφης)

Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρ.-Ιωνικός Ιων. Παπαγερίδης-Εκίζογλου (Τέγα)

Πολυκάστρου Κιλκίς 17.00 Εύαθλος Μακ.-Ζέφυρος Ο2 Παριανόπουλος-Κοντογιάννης (Ελευθεριάδης)

Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Βέροια Κρεσταινίτης-Ελ Ανύ (Μπέστιας)

Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Πτολεμαϊδα Καρκαλέτσης-Παπαθανασίου (Χαραλάμπης)

4ος Όμιλος

Σίνδου 18.00 Αστέρας Σ.-Κένταυρος Καλλικράτειας Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Πολυχρονίδης)

Μίμης Τσικινας 16.00 ΧΑΝΘ-ΓΑΣ Κομοτηνή Καρακώστας-Παζόλης (Παπαδόπουλος Ν.)

Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-Ευκαρπία Δημάδης-Γιαννούλης Αναστ. (Παπαγεωργίου)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-ΜΕΝΤ Σιταρίδης-Τζιοπάνος Γ. (Αστρεινίδης)

Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Απόλλων Καλ. Καλέσης-Λαδάς (Στουπάκης)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ορφέας Ν. Σκοπού Ζαχαριάδης-Λάλλα (Γκουρτζελίδης)

Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Μαντουλίδης Τσοκόλης-Πετανίδου (Μήτσιου)

Please follow and like us:

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *