Γ΄ Εθνική: Αποτελέσματα – βαθμολογίες (4η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα των αγώνων της Γ΄ Εθνικής Ανδρών έχουν ως εξής:

1ος Όμιλος – 4η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Ακράτα – Οίαξ Ναυπλίου 73-77

Έσπερος ΑΟΠΑ – Νέα Ιωνία 79-64

Μελίσσια – ΕΑ Πατρών 44-43

Ένωση Ιλίου – ΑΓΣ Κεραυνός Αιγίου 86-61

Ολυμπιάδα – Απόλλων Σμύρνης 67-92

Αχαγιά 82 – Καλαμάτα 1980 64-51

ΚΑΠ – Γλαύκος 55-72

Φύλλα αγώνα

Ολυμπιάδα – Απόλλων Σμύρνης 67-92

Δεκάλεπτα: 17-28, 37-49, 48-78, 67-92

Διαιτητές: Λογοθέτης, Κοτσίρης

Ολυμπιάδα (Παπαμιχαήλ): Βασιλόπουλος 6, Δόσης 2, Τσατσαρής , Κρασαδάκης 35(1), Πετρίδης, Λενάκος 6, Ηλίου 3(1), Ντιλής, Ραπανάκης 2, Γεώργαρης Απ. 3, Γεώργαρης Αν. 3(1), Λύκος 3(1), Κουρούπης 4.

Απόλλων (Οικονομάκης): Οικονομάκης, Πρισκομάτης 16(1), Δρόσος, Γεωργιάδης 2, Σίμος 5(1), Καραμπάς 9(1), Κούρτης 3(1), Πρόφκα 10, Οικονομόπουλος 19(1), Ανδρεόπουλος 17, Μανταλβάνος 11.

Αχαγιά 82 – Καλαμάτα 1980 64-51

Δεκάλεπτα: 23-14, 37-30, 44-44, 64-51

Διαιτητές: Λεκατσάς, Καββαδάς

ΑΧΑΓΙΑ 82 (Λιόνας): Μοσχοβάκης 4, Σταμόπουλος 4(1), Δουλγεράκης, Νικολάου, Γατσούλης 3(1), Χρυσανθόπουλος, Χαμηλός 13(4), Λαμπρόπουλος 2, Δαβάνης 19, Οικονομόπουλος 19(1).

Καλαμάτα (Κορογώνας): Πέτρου 2, Πετρόπουλος, Φραγγέας 2, Παπαγεωργίου 2, Χαντζής 3(1), Μπάζιος 14, Κοντόπουλος 7(1), Βούλγαρης 11, Αρβανίτης 2, Μέντης 8(2), Μαρώνης, Πατικόπουλος.

Αγία Παρασκευή – Γλαύκος 55-72

Δεκάλεπτα: 12-17, 33-30, 42-55, 55-72

Διαιτητές: Μπανασάκης, Μαρίγλη

Αγία Παρασκευή (Ταυρόπουλος): Ιβκοβιτς, Ανδρικόπουλος 4, Θεοδωράκης, Ρουμελιώτης 12(1), Καρακατσάνης 2, Ζαχαράκης 7(1), Πρίτσος 6, Ετζιάκα 4, Παπουλίδης 12, Ροδοστόγλου 7, Αρσενικός, Τζίμης 1.

Γλαύκος (Βουρνάς): Νιφόρας 13 (1), Χονδρογιάννης 10(1), Λαμπρόπουλος 20(1), Σακελλαρόπουλος, Σταυράκης 9(3), Κάλλης, Πελεκούδας 12, Τσεκλένης 8(2), Σπυράκος.

Ένωση Ιλίου – Κεραυνός Αιγίου 86-61

Δεκάλεπτα: 20-12, 45-28, 62-42, 86-61

Διαιτητές: Μαγκαφάς, Μπακετέα

Ένωση Ιλίου (Κτιστάκης): Βαρσαμούλης 15, Μαγιντόμπε 6, Βαϊδάκης 13, Μπέλλας Οδ. 13(1), Φουντάς 8(2), Σκαλωμένoς 8, Μπολάτογλου 6, Πανουσόπουλος 7(1), Μπέλλας 9(2), Μανταλβάνος 1, Χαραλάμπους, Τσιουμπρής.

Κεραυνός Αιγίου (Οικονομάκης): Αναστασόπουλος 3(1), Πολυδωρόπουλος 4(1), Λιγνός, Χριστοδουλόπουλος, Μίχος, Φωτίου 7, Ζυγάς, Μαναβόπουλος 12, Σκλάβος 8(1), Γκόβας 18(4), Καραγιάννης, Γκιζόγιαννης 9(1).

Έσπερος ΑΟΠΑ – Νέα Ιωνία 79-64

Δεκάλεπτα: 22-22, 43-37, 61-53, 79-64

Διαιτητές: Σταθόπουλος, Ασημακάκη

Έσπερος ΑΟΠΑ (Γκοργκόλης): Γιαλελής, Φραντζής 14(3), Τσιακμάς 3, Λαμπρόπουλος 14(2), Ροκανάς, Ζαφείρης 10( 1), Βύρλας 5, Νάτσκος, Σκόνδρας 11(1), Αγγελόπουλος 15(1), Παπανικολόπουλος 7.

Νέα Ιωνία (Δαμιανίδης): Καρτέρης, Α. Καραθανασόπουλος 5(1), Ηλιόπουλος 1, Αλ. Καραθανασόπουλος 2, Μαυρίδης 2, Λαμπρόπουλος 3, Λίτσιος 25(3), Σιούτης 2, Κανελλόπουλος 16(1), Καλασούτας, Γεωργίου 8.

ΕΑ Πατρών – Μελίσσια 44-43

Δεκάλεπτα: 8-8, 19-22, 37-30, 44-43

Διαιτητές: Κουτσοδήμος, Κώτσου

Μελίσσια (Αρβανίτης, Καραγιάννης): Κύριος 4, Τζωρτζόπουλος, Κυπαρίσσης 2, Βούλγαρης 13(1), Κόντος 10, Καλογερόπουλος 2, Τζέμης 4, Βαθρακοκίλης 2, Καραχάλιος 3, Ζήρρος 2, Παλάτζας 2.

ΕΑ Πατρών (Δεράος): Δούρος 1, Κυριακίδης, Καλπακής, Φωτιάδης 5, Καραϊσκάκης 11(2), Καδής 5, Παπαδόπουλος 4, Κάντας, Χουλιάρας 3, Τσουλέας, Σαρίκας 14(1).

Ακράτα – Οίαξ Ναυπλίου 73-77

Δεκάλεπτα: 20-15, 38-41, 54-59, 73-77

Διαιτητές: Αναστασίου, Φασόλης

Ακράτα (Ζωντός): Παπαδάκης 3, Κατωπόδης 4, Θανόπουλος 17, Καλεμτζάκης, Τσότσος 14, Οικονομόπουλος 2, Μαλλής, Λυμπέρης 9, Βεσκούκης 24.

Οίαξ Ναυπλίου (Νώντας): Ραζής 5, Μπούσι 1, Μπουρής, Πελεκάνος 14, Παπαντωνίου 9, Τσούχλης, Γεωργιάδης 4, Φρουσκλιάς 23, Ευστρατίου 4, Μπουρτζουκλής 10, Ψάλτου 7.

Βαθμολογία

1. ΑΟ Ένωση Ιλίου 8

2. ΑΟ Γλαύκος 8

3. Έσπερος ΑΟΠΑ 8

4. ΚΑΟ Μελισσίων 8

5. Οίαξ ΑΟ Ναυπλίου 7

6. ΑΟ Αχαγιά 82 6

7. ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας 6

8. Απόλλων Σμύρνης 5

9. ΑΟ Ακράτα 5

10. ΚΑΠ 5

11. Κεραυνός Αιγίου 5

12. ΑΟ Καλαμάτα 80 5

13. ΕΑ Πατρών 4

14. Ολυμπιάδα ΑΣ.Λέχαιου 4

Επόμενη αγωνιστική (5η, 12/11)

Οίαξ Ναυπλίου – Έσπερος ΑΟΠΑ

Νέα Ιωνία – Μελίσσια

ΕΑ Πατρών – Ένωση Ιλίου

Κεραυνός Αιγίου – Ολυμπιάδα Άσσου/Λεχαίου

Καλαμάτα 1980 – ΚΑΠ

Γλαύκος – Ακράτα

2ος Όμιλος – 4η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Έσπερος Λαμίας – ΑΟΚ Χανιά 82-63

Ερμής Σχηματαρίου – Έσπερος Καλλιθέας 52-56

Άρης Πετρούπολης – ΒΑΟΛ Χίου 99-102 (γ΄παρ.)

ΑΕΕ Παναγίτσας – Πεντέλη 56-64

Νίκη Αμαρουσίου – Κρόνος Αγίου Δημητρίου 78-81

Λοκρός Αταλάντης – Άρης Νίκαιας 85-71

Ρεπό: ΟΦΗ

Φύλλα αγώνα

Λοκρός Αταλάντης – Άρης Νικαίας 85-71

Δεκάλεπτα: 19-16, 38-38, 62-51, 85-71

Διαιτητές: Νάστος, Τσιμπούρης

Λοκρός (Ζαρονικόλας): Διαμαντής 8(2), Ρούζιος 7(1), Μπόλματης 5(1), Μπουλαντζάς 4, Παναγιωτίδης 9(1), Σάκοτα 26, Μάτος Αν. 23, Ρετσινάς 3.

Άρης Νικαίας (Ζερβουλάκος): Στογιάνοβιτς 23(5), Κανάς, Κοροπούλης 12(2), Θαλασσινός 6, Κωνσταντίνου 4, Γαλλίτης 5(1), Κόλλιας 21.

Νίκη Αμαρουσίου – Κρόνος Αγίου Δημητρίου 78-81

Δεκάλεπτα: 15-22, 31-44, 57-61, 78-81

Διαιτητές: Ουσταμπασίδης, Τηγάνης

Νίκη Αμαρουσίου (Τσακίρης): Σιδέρης, Δανάς 14(2), Μιχαλάκης 4, Κοντογιάννης 11, Κυπριτζόγλου 16(2), Αρναουτάκης 7, Πολυμενάκος, Κουκάκης 24, Τσέκενης Ανδρ. 2, Ευαγγελούλης, Ντέντα.

Κρόνος Αγίου Δημητρίου (Παπαμάρκος): Ζαραϊδώνης 8, Στραγανιώτης 11(1), Νάτσος, Ξιούρας 17(4), Χρονόπουλος 20(3), Κόης 10(1), Σολωμός 13, Πετράκος, Πουρνάρας 2.

Παναγίτσα – Πεντέλη 56-64

Δεκάλεπτα: 12-18, 23-28, 38-46, 56-64

Διαιτητές: Τσακαλογιάννης, Ελ Ανύ

Παναγίτσα (Μιχαήλ): Σκεμπές 9(1), Καρβούνης 6(2), Αδαμόπουλος 10, Θεοδωράκος 6, Κωνσταντίνου 2, Γκιζογιάννης 14(1), Δρακάκης 9, Μπέλλος, Χοτζάλι, Σβορώνος.

Πεντέλη (Χαρτοματζίδης): Παπανδρέου 10, Γεωργακόπουλος 3(1), Λίτσο 5, Αποστολόπουλος 14(3), Πορτελάνος, Ντάλλης 5(1), Μουλάς 4, Μπίγκος, Νιφόρας, Μαλούκος 23.

Άρης Πετρούπολης – ΒΑΟΛ Χίου 99-102 (γ΄ παρ.)

Δεκάλεπτα: 25-26, 45-40, 66-66, 79-79 (κ.α), 86-86, 90-90, 99-102

Διαιτητές: Φάκαρος, Ντάση

Αρης Πετρούπολης (Παπαδόπουλος): Κούτρας , Βενιτουράκης 20(1), Χάνιας-Πανταζής 7(1), Κουλούρης 6(2), Λιακόπουλος 5(1), Μακρυγιάννης 19(5), Μπούτρης 10, Γιατράκος, Παντελιάδης 16, Καράμπελας 3, Μπέλη 10, Χριστόπουλος.

ΒΑΟΛ (Βούλικας): Σουλίκας 9, Βούτας, Τσουρής 19(1), Καραφαντής, Μπουμπάρης 22, Αγγελίδης 12, Τροβάς 11(1), Κωσταντινάκος Π 11(3), Ανδρουλάκης 7(1), Κωσταντινάκος Δ, Σαμιώτης 11, Νακόπουλος.

Έσπερος Λαμίας – ΑΟΚ Χανιά 82-63

Δεκάλεπτα: 18-16, 38-30, 60-45, 82-63

Διαιτητές: Καλογερόπουλος Λ., Παριανόπουλος

Έσπερος Λαμίας (Τσουκαλαβέλης): Στογιάκοβιτς, Περτσίμας, Τριανταφυλλίδης 1, Ρουμελιώτης 16, Σκαρμούτσος, Φύκας 10(1), Παπαργυρόπουλος 19(1), Φούντας 4, Δαχρετζής 6(1), Κατράνας 25(5), Παπανικολάου, Π 1.

ΑΟΚ Χανιά (Ροδάς): Σταθόπουλος, Κουτσαυδής, Αλεξίου 18(3), Αράπης, Σαράντης 5(1), Μπαγάκης, Πούρος, Σκαμνάκης 15(2), Κολαρετάκης, Αδοντάκης 4, Τασιούδης 21(2), Κοντογιάννης.

Ερμής Σχηματαρίου – Έσπερος Καλλιθέας 52-56

Δεκάλεπτα: 18-19, 35-34, 45-45, 52-56

Διαιτητές: Λαμπίρης, Μαρινάκης

Ερμής Σχηματαρίου (Τσαούσης): Ζήμπρας, Πανταζής 15, Θωμάς 4(1), Γκρινιάρης 10(2), Κώνστας 8(2), Φλώτσιος, Τσιριμώκος 3(1), Γυφτονικόλος 6, Μαρμαρινός 6, Κολόκας, Αγγελέτος.

ΠΟΚ Έσπερος (Μάντζαρης): Αγγελόπουλος 14, Καραγιαννίδης 5, Χατζηκίδης 10(2), Καρλάφτης 5, Χαρούνι Ν. 1, Κατσούρης 8(1), Κρητικός, Βλασσόπουλος, Χαρούνι Κ. 10, Καράμπελας 3, Βάρσος, Πρόγκας.

Βαθμολογία

1. ΑΣ Λοκρός 7

2. ΓΣ Έσπερος Λαμίας 7

3. Κρόνος ΑΓ. Δημητρίου 7

4. ΑΕ Πεντέλης 7

5. Βούρειος ΑΟΛ Χίου 7

6. ΟΦΗ 6

7. Ερμής Σχηματαρίου 6

8. ΠΟΚ Έσπερος 5

9. ΓΝΟ Άρης Νικαίας 4

10. Άρης Πετρούπολης 4

11. Νίκη Αμαρουσίου 4

12. ΑΟΚ Χανιά 4

13. ΑΕΕ Παναγίτσας 4

Επόμενη αγωνιστική (5η, 12/11)

Έσπερος Καλλιθέας – Έσπερος Λαμίας

ΑΟΚ Χανιά – Άρης Πετρούπολης

ΒΑΟΛ Χίου – ΑΕΕ Παναγίτσας

Πεντέλη – Νίκη Αμαρουσίου

Κρόνος Αγίου Δημητρίου – ΟΦΗ

Άρης Νικαίας – Ερμής Σχηματαρίου

Ρεπό: Λοκρός Αταλάντης

3ος Όμιλος – 4η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Ζέφυρος-Νικόπολη Πρέβεζας 77-56

ΑΟΚ Βέροιας-Φαίακας Κέρκυρας 55-67

ΑΠΣ Πτολεμαϊδα-Φίλιππος Βέροιας 58-91

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Νίκη Βόλου 69-68

ΓΕ Αγρινίου-Ικαροι Τρικάλων 68-72

Ιωνικός-Πρωτέας Γρεβενών 63-61

Ρεπό: Εύαθλος Πολυκάστρου

Φύλλα αγώνα

ΑΠΣ Πτολεμαΐδα-Φίλιππος Βέροιας 58-91

Δεκάλεπτα: 12-18, 31-43, 45-65, 58-91

Διαιτητές: Αγραφιώτης Ι., Τσούλης

ΑΠΣ Πτολεμαΐδα (Κυρατζής): Κλασίδης 5(1), Σειντής, Καλομενίδης 4, Εσπερίδης, Αργυρόπουλος, Τσολάκης 8, Σαχπαζίδης 6(2), Πανίδης 8, Πουτούκης, Αθανασιάδης 3, Σαρής 22(3), Μαστροδημήτρης 2.

Φίλιππος Βέροιας (Γκίμας-Μπλατσιώτης) : Κοθράς 15(1), Μόρας 2, Τσιαγκλάκανος 17(3), Παραπούρας 17(4), Σουτζόπουλος 34, Καντάρκος 4, Τόκας Α, Τόκας Π, Βάλλιος, Τσεσμετζίδης, Μαρκόπουλος, Καβαργύρης 2.

ΓΕ Αγρινίου-Ικαροι Τρικάλων 78-82

Δεκάλεπτα: 14-15, 29-35, 58-53, 78-82

Διαιτητές: Καμήτσος, Γερανιός

ΓΕ Αγρινίου (Φαράντος): Μπεκατώρος 8(2), Αϋφαντόπουλος, Βακουφτσής, Σταμουλάκης 11(3), Λιόκαυτος, Μπαρούχας 28(3), Σαπλαούρας, Τσώλος, Μπόσμος 9, Δάρλας 17(3), Βασιλείου 5, Βούλγαρης.

Ικαροι Τρικάλων (Μητσιάδης): Κορδέας, Φούντας Σ. 8(2), Στάνκοβιτς 7(2), Αργύρης 11(3),Μέξης, Χατζής 2, Ντούρβας 5(1), Μπαρμπαρούσης 5, Αργύρης 5, Φούντας 39(6), Θεοδώρου.

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Νίκη Βόλου 69-68

Δεκάλεπτα: 17-10, 35-29, 50-47, 69-68

Διαιτητές: Τσιαπλής, Παπανικολάου Γ.

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Γεωργίου 14, Ζαμπέτης 8 (2), Μπαρτζώκας 14, Καλφαλίδης, Καννής, Παπαγιάννης 2, Τσίγκας, Μάκης 9 (1), Παπανικολάου, Εξαρχόπουλος 10 (1), Φίλιος 2, Θώδης 10.

Νίκη Βόλου (Πρέκας): Διγενής, Παπαζήσης, Γεωργίου, Αναγνωστόπουλος 5, Καφάσης, Κουτινάς 28 (3),Τσαβές 6, Βλίντζος 3, Τσόλης 6, Λωρίτης, Παπακώστας 12, Τοκατλίδης.

ΑΟΚ Βέροιας-Φαίακας Κέρκυρας 55-67

Δεκάλεπτα: 19-17, 31-29, 43-47, 55-67

Διαιτητές: Πετανίδου, Κουκουλεκίδης

ΑΟΚ Βέροιας (Ηλιάδης): Τρομπούκης 2, Σισμάνης 6, Γκανάς 3 (1), Βλάχος 11 (1), Μαυρίδης 4, Λέφας 5(1), Μπαρμπαρούσης 2, Χατζηλαμπρινός 4, Γιαννουζάκος 14 (2)

Φαίακας Κέρκυρας (Κοντογιάννης): Χατζόπουλος 9, Βογιατζής 13 (3), Ματενίδης 10 (2), Νεδέλκος 6, Σπιτιέρης 3, Μακρίδης 9 (3), Περούλης 17 (1).

Βαθμολογία

1. Φαίακας Κέρκυρας 8

2. Φίλιππος Βέροιας 7

3. ΑΓΣ Ιωαννίνων 7

4. Νίκη Βόλου 7

5. Ικαροι Τρικάλων 6

6. Εύαθλος Πολυκάστρου 5

7. Ζέφυρος 5

8. ΑΟΚ Βέροιας 5

9. Ιωνικός 5

10. ΑΠΣ Πτολεμαΐδα 5

11. Νικόπολη Πρέβεζας 4

12. ΓΕ Αγρινίου 4

13. Πρωτέας Γρεβενών 4

*Εύαθλος Πολυκάστρου, Πρωτέας Γρεβενών, Νικόπολη Πρέβεζας και ΓΕ Αγρινίου έκαναν το ρεπό τους.

Επόμενη αγωνιστική (5η, 12/11)

Νικόπολη Πρέβεζας-ΑΟΚ Βέροιας

Φαίακας Κέρκυρας-ΑΠΣ Πτολεμαΐδα

Φίλιππος Βέροιας-ΑΓΣ Ιωαννίνων

Νίκη Βόλου-ΓΕ Αγρινίου

Ικαροι Τρικάλων-Εύαθλος Πολυκάστρου

Πρωτέας Γρεβενών-Ζέφυρος

Ρεπό: Ιωνικός

4ος Όμιλος – 4η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Απόλλων Καλαμαριάς-Κένταυρος Καλλικράτειας 81-63

Ορφέας Νέου Σκοπού-ΧΑΝΘ 48-68

Μαντουλίδης-Αστέρας Σίνδου 77-79

Αίας Ευόσμου-ΑΟ Πολυγύρου 76-74

ΑΕ Κομοτηνής-Μακεδονικός 60-79

Ελευθερούπολη-ΓΑΣ Κομοτηνή 90-72

ΜΕΝΤ-ΠΣ Ευκαρπίας 81-64

Φύλλα αγώνα

Μαντουλίδης-Αστέρας Σίνδου 77-79

Δεκάλεπτα: 23-21, 42-32, 59-53, 77-79

Διαιτητές: Σελεβός, Πράττος

Μαντουλίδης (Ντολόπουλος): Ρόπουτης 3 (1), Μπέλλος 2, Γκαντίδης 12, Γιαννακός, Ρεφατλάρι 22 (6), Εύζωνας 3, Κουτουξίδης 8, Γραβάνης, Γάκης, Τσιριλάκης 13, Γκύζης 14 (2), Νικολαϊδης.

Αστέρας Σίνδου (Μπαλογιάννης- Στυλιαννίδης): Λεπτοκαρίδης 27 (4), Ζαγορίτης, Παπαπασχαλης 6, Ιωαννίδης 12, Πετρίδης 1, Μπίλιος 3 (1), Γιαννόπουλος, Αγραφιώτης 11 (2), Ακριτίδης 11, Μισίρογλου 8 (2), Σπουργίτης, Ιατρίδης.

ΜΕΝΤ-ΠΣ Ευκαρπίας 81-64

Δεκάλεπτα: 20-15, 38-34, 65-52, 81-64

Διαιτητές: Σιταρίδης, Τσοκόλης

ΜΕΝΤ(Νομικός-Δασκαλάκης): Καλπαξίδης 7, Παπαδόπουλος Π. 13, Μιχαηλίδης 17 (4), Καρανώτας 10, Παπαδόπουλος Αγ. 6, Κάππος, Τζιούφας, Ακσεχέρογλου 6, Μπαγκτασαριάν 4, Γιαννούλης 18, Κονιάτης, Βελέντζας.

ΠΣ Ευκαρπίας (Νίκου- Δαδάλας): Ψευτόγκας 5 (1), Πούλιος, Γαϊτάνης 5 (1), Χολέβας 23 (3), Πρεβάρης 3 (1), Κολώτσιος Α 4, Γκαβέζας Ανδ. 7 (1), Κόκουρας 6, Κιούρκας 11 (1), Γκαβέζος Αρ. Κολώτσιος Β.

Ελευθερούπολη-ΓΑΣ Κομοτηνή 90-72

Δεκάλεπτα: 28-9, 47-34, 69-59, 90-72

Διαιτητές: Λουλουδιάδης, Καρκαλέσης

Ελευθερούπολη (Κ. Παπαδόπουλος- Λογοθέτης): Στυλίδης 15 (3), Γαϊτανίδης, Μασάδης 4, Θεοδωράκος 18 (5), Μανάκας 22, Απαζίδης 4 (1), Ιωάννου 4, Βοϊβατόπουλος 23.

ΓΑΣ Κομοτηνή (Λεμονίδης): Σαββίδης, Μπορμπίδης, Σκεμπή 10 (2), Γκουτσίδης 1, Λεχούδης 11 (1), Χατζηδημητρίου 4, Γιωτόπουλος 8 (1), Σιμάκης 21 (1), Παλάσκας 10 (2), Χαλίλ 7.

Ορφέας Νέου Σκοπού-ΧΑΝΘ 48-68

Δεκάλεπτα: 16-17, 27-35, 38-51, 48-68

Διαιτητές: Ζαχαριάδης, Λάλλα

Ορφέας Νέου Σκοπού (Σίσκος): Θεοδωροπουλος 3 (1), Κουσιάντζας 7 (1), Παρίσης 17 (1), Δροσίνος 6, Καντζουρίδης, Καράκας 3 (1), Γάτος 8, Γκάνογλου, Σίμος 4, Χαβαλές.

ΧΑΝΘ (Παπαβασιλείου ) Παπαζούδης 2, Ζεκιριέ, Μακουλης, Ακεψιμαιδης 14 (1), Ελευθεριάδης 8, Βλαγκογιας 4, Θωμαϊδης 11, Δούκας 2, Πέτροβιτς 11, Κωστίκας 4, Ζαμπακης 12 (1), Κουτσοκώστας.

Απόλλων Καλαμαριάς-Κένταυρος Καλλικράτειας 81-63

Δεκάλεπτα: 18-9, 37-29, 59-49, 81-63

Διαιτητές: Κοντογιάννης, Γεωργούλης

Απόλλων Καλαμαριάς (Γεωργιάδης): Χαρτόπουλος 10(1), Αποστόλου 21(4), Μυθιλλος, Σταματέλος 11(1), Κουκουλεκίδης 2, Μαχαιριανάκης 11(1), Σπυρόπουλος 4, Χασιώτης, Κιώτης, Καλαμπόκης 2, Χατζίδης 8, Στυλιανίδης 12.

Κένταυρος Καλλικράτειας (Βλόστος): Σελεμανάκης, Φωτιάδης, Γκόνος 21(1), Πατίκας 11(1), Παρασκευάς 10(2), Θαλασσινός 1, Ρέμπελος, Δέτσικας 13, Δασκαλάκης 7(2), Ζωγράφος, Κωνσταντινίδης.

Βαθμολογία

1. Μακεδονικός 8

2. Ελευθερούπολη 8

3. ΜΕΝΤ 8

4. ΑΟ Πολυγύρου 7

5. ΧΑΝΘ 7

6. Αστέρας Σίνδου 6

7. ΓΑΣ Κομοτηνή 6

8. ΠΣ Ευκαρπίας 6

9. Απόλλων Καλαμαριάς 6

10. Αίας Ευόσμου 5

11. ΑΕ Κομοτηνής 5

12. Μαντουλίδης 4

13. Κένταυρος Καλλικράτειας 4

14. Ορφέας Νέου Σκοπού 4

Επόμενη αγωνιστική (5η, 12/11)

Κένταυρος Καλλικράτειας-Ορφέας Νέου Σκοπού

ΧΑΝΘ-Μαντουλίδης

Αστέρας Σίνδου-Αίας Ευόσμου

ΑΟ Πολυγύρου-ΑΕ Κομοτηνής

Μακεδονικός-Ελευθερούπολη

ΓΑΣ Κομοτηνή-ΜΕΝΤ

ΠΣ Ευκαρπίας-Απόλλων Καλαμαριάς

 

Πηγή: ΕΟΚ

Please follow and like us:

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *