«Έσπασε το ρόδι» η Α.Ε Πρέβεζας-Νίκη με ανατροπή απέναντι στον Ηρακλή Αγ. Γεωργίου

«Έσπασε το ρόδι» για την Α.Ε Πρέβεζας που πήρε χθες Σάββατο 11 Νοεμβρίου και ώρα 15:00 στο Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας<< Αθανασία Τσουμελέκα>> την 1η της νίκη στο πρωτάθλημα της Α ΕΠΣ Πρέβεζας- Λευκάδας στο πλαίσιο της 9ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος.

Οι παίχτες της Ένωσης με νέο προπονητή στον πάγκο τους τον κ. Κώστα Αμάραντο πήραν μια μεγάλη νίκη με ανατροπή αφού ενώ βρέθηκαν να χάνουν 0-1 στο 42ο με γκολ του Σερέτη, στο δεύτερο ημίχρονο ο Γεωργόπουλος στο 76ο λεπτό ισοφάρισε το ματς σε 1-1, ενώ ο Ζέρης με σουτ 87ο λεπτό έδωσε τη νίκη στην ομάδα του.

Διαιτητής: ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ.

Βοηθοί: ΣΙΣΚΑΣ Σ.- ΚΩΤΣΗΣ Θ.

Α.Ε Πρέβεζας(Αμάραντος Κ.): ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΣ, ΣΚΑΜΝΕΛΟΣ, ΔΗΜΑΣ(76’ ΒΑΛΑΡΗΣ), ΚΩΣΤΗΣ, ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ, ΣΠΑΝΟΣ, ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ, ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΚΑΡΠΟΣ, ΖΕΡΗΣ, ΖΙΩΓΚΑΣ.

Ηρακλής Αγίου Γεωργίου (Ρακόπουλος): ΤΣΑΙΜΟΣ, ΚΙΟΥΡΑ, SUKU, ΒΑΣΣΙΟΣ, ΚΙΤΣΙΟΣ(ΚΑΤΣΑΝΟΣ), ΧΡΗΣΤΟΥ, ΔΗΜΟΛΙΤΣΑΣ, ΣΕΡΕΤΗΣ(ΠΑΝΟΥ), ΚΑΡΠΟΥΖΟΣ, ΚΟΛΙΟΣ(ΠΑΝΟΥ), ΣΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ.